Články autora


< návrat zpět

Strana:  1 ... « předchozí  15 16 17 18 19 20 21 22 23   další » ... 57

Vánoce s Pusíkem

V pátek 20.12.2019 se jako každoročně sešel oddíl Pusík a Knoflíci na vánočním přespání na naší pionýrské klubovně. Samozřejmě, že nechybělo vánoční tvoření, domů pod stromeček jsme si odnesli tři vlastoručně vyrobené dárečky. U stromečku jsme si vyzkoušeli vánoční zvyky a připomněli jsme si také tradice těchto svátků. Nechyběla ani diskotéka v bílem a další soutěže. Přejeme všem hezké vánoční svátky a už se těšíme na naše tvoření v roce 2020.

Autor: MD  •  Vydáno: 22.12.2019 10:19  •  Přečteno: 798x

P3 Vánoční kvíz

V kavárně v Blovicích se uskutečnil Vánoční kvíz. Byl to již čtvrtý kvíz pořadí a zúčasnilo se ho devět týmu. Po rozkliknutí nadpisu článku se dočete více.*JáraB

Autor: MD  •  Vydáno: 21.12.2019 10:26  •  Přečteno: 875x

P2 Vánoční bowling v Papírně

Přišel čas předvánoční a to znamená, že se sešli veškerý dospělácí druhého běhu přebudovského tábora a opět poměřili své bicepsy a svou mušku při hodu bowlingovou koulí. Nikdo naštěstí neudělal díru do dráhy a všem koule lehce klouzaly směr kuželky. Největšího úspěchu se ovšem mezi chlapy těšil opět loňský vítěz Václav Horník alias Kašík. Jeho několik ,,strajků“ v řadě za sebou mu zajistily jasné vítězství. Z ženského osazenstva si nejvyšší místo vycupitala opět a znovu Aneta Benediktová (Áňa), která získala již třetí vítězství v řadě. Ovšem letos naše týmy obohatili mladí instruktoři, kteří se letos rozcvičili a v příštím roce nám ,,dříve narozeným“ budou velkou konkurencí. Už se na vás za rok těšíme omladino**

Autor: MD  •  Vydáno: 20.12.2019 12:19  •  Přečteno: 846x

P5 - Vánoční turnaj v bowlingu

Tak jako každý rok, tak i letos 7.12.2019 uspořádal klub P5, při Pionýrské skupině Nepomuk, vánoční turnaj jednotlivců v bowlingu. Místo konání Éčko v Plzni. Turnaje se zúčastnilo 9 dospělých a 3 děti.Turnaj byl zahájen prvním kolem v 11,00 hodin a ukončen posledním hodem ve 13,00 hodin. Následovalo předání upomínkového vánočního předmětu. Všichni účastníci se dobře bavili a ve sportovním duchu bojovali o co nejlepší výsledek **M. Hejlík

Autor: MD  •  Vydáno: 7.12.2019 20:19  •  Přečteno: 549x

Mikuláš už k nám přišel

Naše tradiční Nebe, peklo a pohádková půda se uskutečnila ve středu 4.12.2019 na naší pionýrské klubovně. Dvorek byl plný čertíku, půda pohádkových bytostí a každý se těšil za Mikulášem. Za básničku nebo písničku andílci rozdávali sladkosti. Připravili jsme i vánoční výstavku našeho tvoření. Poděkování patří oddílu Pusík a Knoflíci za zajištění této akce i pro ostaní děti našeho města.

Autor: MD  •  Vydáno: 4.12.2019 23:50  •  Přečteno: 798x

P5 - Plzeň ze shora i zezdola

V sobotu 23.11.2019 uspořádala pionýrská skupina P5 výšlap na Plzeňskou věž a podzemí. Akce se zúčastnilo devět účastníků. Celý článek po rozkliknutí nadpisu.*MH

Autor: MD  •  Vydáno: 4.12.2019 23:29  •  Přečteno: 829x

Nulťák a víkend na klubovně

O víkendu 23.-25.11.2019 se nulťák,tábor rodičů s dětmi bavil na pionýrské klubovně.V pátek v podvečer jsme se sešli v Nepomuku na Pionýrském domě. Po přivítání jsme měli kino s pohádkou, dospěláci popovídali a zavzpomínali na letní akce. V sobotu po snídani jsme tvořili lucerničky. Pak jsme vyrazili na stopovačku, která nás kromě restaurace, kde jsme si dali oběd, zavedla na Nepomucké náměstíse spoustou pamětihodností. Navštívili jsme i kostel Sv. Jana. Po návratu byly soutěže v klubovně. Když se setmělo, podnikli jsme dobrodružnou návštěvu Mírovo pohádkové půdy, kde jsme plnili speciální úkoly za odměny. Osvětlená půda, plná nádherných pohádkových kulis, se nám moc líbila. Pak jsme tančili a soutěžili na diskotéce. Před spaním jsme v ložnici měli pohádku. Rodičové zazpívali s kytarou spoustu písniček také soutěžili a povídali. Druhý den po snídani jsme poklidili a vyrazili domů. Akce splnila účel.Těšíme se na další.*Martin B.

Autor: MD  •  Vydáno: 25.11.2019 23:36  •  Přečteno: 732x

Kvíz Marvel v Blovicích

P3 připravil na sobotu 23.11.2019 vědomostní kvíz z filmů Marvel uspořádaného v kavárně Café de Blowitz. Zúčastnilo se ho sedm týmů - vice po rozkliknutí nadpisu.*JB

Autor: MD  •  Vydáno: 23.11.2019 15:03  •  Přečteno: 819x

P2 Motokáry asi poprvé

Velká část členů P2 se 20.11.2019 sešla v 17:00 pod mostem Milénia, aby podnikla nájezd na obsluhu motokár. Od pěti se tam totiž mělo postupně sejít na padesát lidí, kteří by nám motokáry značně znepříjemnili čekáním. Naštěstí se povedlo a účastníci, shodou okolností i účastníci Soutěže o hodnotné ceny, mohli sednout do miniaturních vozítek a vyjíždět si své body do celoroční taškařice. Více po rozkliknutí nadpisu**Mejla

Autor: MD  •  Vydáno: 20.11.2019 20:58  •  Přečteno: 520x

Jsem Pionýr, jsem vidět!

To je název krajské soutěže pro pionýrské oddíly Plzeňského a Karlovarského kraje. Soutěž byla 1.2.2019 vyhlášena Plzeňskou krajskou organizací Pionýra se zaměřením na propagaci Pionýra. Do soutěže se přihlásil i náš oddíl Pusík. Čekalo nás pět kol a to zpracovat libovolnou formou Reportáž, Reprezentaci, Rozhovor a Prezentaci z činnosti oddílu. Celkové výsledky soutěže byly vyhlášeny začátkem listopadu. Náš oddíl Pusík se umístil na pátém místě, na bedně neskončil, ale být pátí ze šedesáti oddílů Plzeňského a Karlovarské kraje, tak to není tak špatné umístění (pravda je také to, že většina se jich vůbec nepřihlásila). Podívejte se na naši prezentaci z této soutěže a zpracované práce najdete na webstránkách Pusíka . Vítězem soutěže se stali Tuláci Klatovy, před Čtyřlístekem Domažlice a Otavou Sušice. Oddíl Pusík je určitě vidět už nepřetržitě dvacet tři let své pionýrské činnosti. Dík patří zejména Aleně, Monice a Mírovi. Obrazová prezentace - rozklikněte nadpis.

Autor: MD  •  Vydáno: 19.11.2019 0:14  •  Přečteno: 564x

Návštěva z Berušky u nás na klubovně

V pondělí 11.11.2019 přišly k nám na klubovnu na náštěvu děti z Mateřského centra Beruška v Nepomuku. Míra je provedl naším dvorkem, klubovnou a moc jim líbila naše pohádková půda. Ukázal jim také naše tvoření, výrobky a tabla fotografií z táborů.

Autor: MD  •  Vydáno: 11.11.2019 21:43  •  Přečteno: 570x

Ŕíjnové akce u Babet

Podívejte se na pohlednice od Babet z Neuraz. Přečte si článek po rozkliknutí nadpisu**MS

Autor: MD  •  Vydáno: 4.11.2019 0:13  •  Přečteno: 883x

Pionýrská světýlka a dýňování

Ve středu 23.10.2019 na naší klubovně bylo velké podzimní tvoření. Účastníci naší dílny si mohli nazdobit malou dýničku, připravit podzimní aranžmá do mističky nebo vydlabat velkou dýni. Na závěr naší dílny byla připravena výstavka podzimního tvoření oddílu Pusík a Knoflíci a také se nám náš dvorek rozsvítil helouwínsky.Odkaz na fotky po rozkliknutí nadpisu*MD

Autor: MD  •  Vydáno: 23.10.2019 10:03  •  Přečteno: 778x

Podzimní tvoření u Pusíků a Knoflíků

S námětem podzimu jsme vytvořili během tří schůzek čtyři pěkné výrobky, které zdobí pokojíčky dětí z našich oddílů a určitě se hodily do podzimní misky.Tvoření bylo rovněž vystaveno na naší podzimní vástavce Pionýrská světýlka. Rozklikněte nadpis a podívejte se na foto*MD

Autor: MD  •  Vydáno: 20.10.2019 9:51  •  Přečteno: 862x

P3 - Fanoušci Harryho Pottera soutěžili ve vědomostním kvízu

Dne 19. 10. 2019 se v Café de Blowitz v Blovicích uskutečnil druhý Kavárenský kvíz Pionýrské skupiny Nepomuk, tentokrát konaný na téma Harry Potter. Akce se zúčastnilo 45 lidí, kteří si přišli užít téměř čtyřhodinový vědomostní večer na toto stále velice populární téma.Kvíz začal v 17.30 a zúčastnilo se jej 8 týmů. Ty se utkaly proti sobě ve 4 kolech, z nichž každé mělo 14 otázek. Otázky byly primárně cíleny na filmy, byly zde však i na informace, které mohli fanoušci znát pouze z knih. Rozklikni nadpis JáraB

Autor: MD  •  Vydáno: 19.10.2019 22:13  •  Přečteno: 947x

Strana:  1 ... « předchozí  15 16 17 18 19 20 21 22 23   další » ... 57

O nás

Naše dětská organizace Pionýr připravuje a organizuje volný čas dětem a dospělákům v malém městečku jižně od Plzně. celý článek

Pozvánky

img img img img

Tábory 2026

Pionýrská skupina Nepomuk připravila pro léto 2026 šest táborových běhů, tábor rodičů s dětmi a tři příměstské tábory. O přihlášky na tábory si můžete napsat nebo zavolat na kontakty uvedené v letáčku, které jsou na facebooku Pionyr Nepomuk.

Info

Skupinovým vedoucím je po Radě od 24.9.2024 znovu Ing. Vašek Horník. img

Z historie táborů

Pojďme se podívat na dnes již opravdu historická fota z Přebudova postupně jak šel čas. 008175.jpg další fotky z historie