Články autora
< návrat zpět
Podzimní setkání turistů v Chrástu
Na tuto turistickou sešlost 26.listopadu 2011 se vypravila i parta pionýrů z Nepomuku, která společně s Klubem českých turistů v Nepomuku se zúčastnila pochodu a závěrečného vyhodnocení turistické sezóny. Celkem nás bylo dvaadvacet a z toho patnáct pionýrů většina z oddílu Pusík. Přečtěte si celý článeček, více fotografií na www.pusikovci.estranky.cz
Skupinovýn vedoucím je Vašek Horník
Na jednání Rady Pionýrské skupiny Nepomuk dne 7.11.2011 byla provedena změna ve funcki skupinového vedoucího. Více v článku.
P2 na Chvalově
4.-6.11.2011 Už jsme se snažili řešit tábor v následujícím roce, hlavně jsme vymýšleli témata tábora, ale stále se nepodařilo vymyslet ten pravý. Tak jsme při tom ladili kytary a chodili po krásách Blatenska a byli na výlovu rybníčku ve Vrbně. *VH
Dýňová strašidýlka
Je to již tradicí, že před říjnovými svátky uskutečňujeme vystávku dýní. Letošní byla pod názvem Dýňová strašidýlka a konala se v galerii Na Dvorku naší klubovny. Fotografie najdete v odkazu fotky z akcí 2011
Bowling ve Kdyni
22.-23.102011 1.Mega Bowling Cup 2011 Kdyně Akce se velmi povedla,poznali jsme pionýry i z jiných skupin.Jen škoda,že akce nebyla konána pod záštitou nějaké pionýrské skupiny, ale Vojtou Horváthem.Naše oba týmy P2, P3 povstali na pomyslných stupních vítězů a umístili se na prvním a druhém místě z celkového počtu čtyř týmů. Už se těšíme na další společnou akci. *VH
Výprava na Mezinárodní veletrh ITEP 2011
Klub Puťák měl svoji první akci. Vypravil se do Plzně a zvládnul hned dvě zajímavé akce.
Umačkáni dětmi - anketa , hlasujte i vy.
Anketa k Evropskému roku dobrovolnictví. Svůj hlas můžete dát Aleně Březákové nebo navrhnout jiného vedoucího nebo instruktora z naší pionýrské skupiny. Přečtěte si celý článek.
Podzim pod Zelenou Horou
Turistický víkend Podzim pod Zelenou Hourou se konal v Nepomuku ve dnech 7.-9.10.2011 a byl to již 30.ročník tohoto turistického pochodu.
Nepomucká drakiáda
Ve středu 5.10.2011 se uskutečnila Nepomucká drakiáda na louce před školou.
Běh pod Zelenou Horou
Třicet dětí se proběhlo pod Zelnou Horou za dohledu našeho pionýrského maskota psa a lišky.
Sešlost nulťáku aneb rozloučení s kachnami
O víkendu 16.-18.9.2011 se sešli na Přebudově učastníci letošního tábora, ale přijeli také ti, kterým se na táboře libilo v předešlých letech.
Zahájení pionýrského roku 2011-2012
U pionýrské skupiny bude pracovat pravidelně pět oddílů a jedn klub dětí.
Cesta kolem světa na prvním táborovém běhu v Přebudově
Pěkný článek nám na naše stránky a do Nepomuckých novin poslala Míša Vodičková z prvního táborového běhu na Přebudově.
Táborová dílna médi Pusíka
Pusíkova dílna byl druhý ročník týdenního tábora na naší klubovně v Nepomuku. V týdnu od 22.-26.8.2011 čtrnáct dětí tvořilo nádherné výrobky a také putovalo za poznáním v okolí Nepomuku. Hlavním vedoucím tábora byla Bc.Alena Březáková.
V pořadí již už osmý tábor
V týdnu od 22.-26.8.2011 se koná na pionýrské klubovně v Nepomuku příměstský tábor, týden poznávání. Skládá se ze dvou částí. Výtvarné díly, kde poznáváme devatero řemesel např. hrnčíř, takdlec, košíkář a z druhé části, která je turistická,poznávat okolí Nepomuku.Více najdete na strnkách www.pusíkovci.estranky.cz Klikněte v levé části meníčka v okazech na Méďu Pusíka. Fotografie a informace doplňujeme každý den.